December 2016

Vitaj Mikuláš

6. december je deň, ktorý deti aj dospelí veľmi dobre poznajú. Je to sviatok sv. Mikuláša. V tento deň sme ho aj my s deťmi privítali v našej materskej škole pesničkami a básničkami. Za pekný program sv. Mikuláš deti odmenil. Okrem sladkých dobrôt im priniesol aj veľa hračiek za ktoré veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na stretnutie o rok.

Marta Suroviaková

Gratulácia Kristínke

Do 13. ročníka medzinárodnej súťaže Vianočná pohľadnica sa zapojili deti z našej materskej školy. V oravskom denníku nás milo prekvapili výsledky. Kristínka Maslová získala 1. miesto za vianočnú pohľadnicu „Anjela“, ktorú vytvorila kombinovanou technikou. Gratulujeme.

Bc. Marta Strapcová

Vianočná besiedka

Dňa 20. decembra 2016 sa v našej materskej škole konala vianočná besiedka. Deti spolu s p. učiteľkami vyrobili krásne pozvánky, ktorými pozvali rodičov aj starých rodičov. Pesničkami, básničkami, vinšami aj tančekmi deti vytvorili pravú vianočnú atmosféru a spolu so svojimi blízkymi strávili príjemné popoludnie.

Marta Suroviaková