Január 2015

Sánkarske preteky v MŠ

Dňa 09.januára 2015 nás vylákala Pani Zima na kopec, kde sa deti sánkovali, stavali snehuliakov, stonožky a keďže deti mali energie dosť a dosť, preto nechýbala ani riadna guľovačka . Na záver zimných radovánok sa uskutočnili sánkarske preteky, ktoré sa konajú už tradične každý rok, samozrejme keď nám Pani Zima nadelí snehu a je po čom sa spúšťať. Trať síce nebola úplne ideálna, ale dobrú zábavu to nikomu nepokazilo. Všetky deti boli odmenené sladkosťami a teplým čajíkom. V našich mysliach zostane tohoročná zima ešte dlho, lebo nás s ňou spojilo veľa pekných a nezabudnuteľných zážitkov.

Terézia Meľová