Jún 2011

MDD

1.Jún je každoročne Dňom detí. V tento deň si pripomínajú svoj sviatok deti na celom svete. Deti našej MŠ mali možnosť pozorovať šikovnosť a odvahu najmladších hasičov /školákov/ -“PLAMEŇ“. Pre nepriaznivé počasie sme oslavou pokračovali v priestoroch MŠ. Pripravené boli rôzne športové a zábavné súťaže, za ktoré boli deti odmenené cukríkmi a v závere za odvahu a šikovnosť deti dostali sladkosti.

Vzácne stretnutie na Agrodružstve

Dňa: 2.6. sme sa zúčastnili exkurzie na Agrodružstve Dlhá nad Oravou, na ktorú nás pozvali seniori.

Doprevádzali nás po agrodružstve, kde sme si videli koníky, kravy , teliatka a rôzne poľnohospodárske stroje. Deti starým rodičom v gazdovskej izbe pekne zaspievali a za odmenu dostali občerstvenie a každé dieťa aj balíček sladkostí. Za príjemne strávené dopoludnie seniorom z Dlhej nad Oravou ďakujeme.

Bábkové divadlo

Dňa: 3.6. 2011 naše deti prežívali svoj deň netradične. Čakala nás cesta autobusom do susednej obce – HORNÁ LEHOTA. Tunajšia MŠ nás pozvala na bábkové divadlo: „SNEHULIENKA A SEDEM TRPAZLÍKOV“. Po skončení predstavenia sa deti nielen z našej MŠ, ale aj z Krivej a Sedliackej Dubovej premiestnili do krásneho areálu MŠ, kde si spolu zašportovali . Každé dieťa odchádzalo z tohto podujatia so spokojnou tváričkou, sladkou odmenou a určite s bohatými zážitkami.

Práce detí