December 2010

O zúbky sa správne staraj

V mesiaci december nás navštívila dentálna hygienička, aby deťom porozprávala a názorne ukázala ako sa čistia zúbky. Poukázala aj na správne potraviny, ktoré prospievajú našim zúbkom a naopak ktoré im škodia.

Mikuláš

Milujeme Mikuláša, lebo sladké dary znáša, Mikuláš, Mikuláš bol som dobrý, čo mi dáš?

Takto dňa 06.12.2010 privítali MŠ dlhoočakávaného hosťa sv. Mikuláša, ktorých ich po pestrom programe obdaril sladkými balíčkami a peknými hračkami.

Vianočná besiedka 17.12.2010

Príchod malého Ježiška na svet sme oslávili tak ako každý rok besiedkou pri vianočnom stromčeku. Malému Ježiškovi v jasličkách deti zaspievali koledy, recitovali básničky i tancovali. Túto sviatočnú atmosféru Vianoc si prišli pozrieť aj rodičia detí