Január 2016

Stretnutie zástupcov stredných škôl s rodičmi deviatakov

Dňa 13. januára 2016 sa uskutočnilo stretnutie zástupcov stredných škôl s rodičmi žiakov 9.A a 9.B triedy. Cieľom stretnutia bolo oboznámiť rodičov s podmienkami prijatia a štúdia na jednotlivých stredných školách.

Podujatia sa zúčastnili: Obchodná akadémia Dolný Kubín, Gymnázium Tvrdošín, Spojená škola Nižná a SOŠ polytechnická Dolný Kubín, ktorá v spolupráci s dolnokubínskymi spoločnosťami MIBA Sinter Slovakia s.r.o. a METALES s.r.o. ponúka študentom možnosť zaradiť sa do programu duálneho vzdelávania.

Na záver boli rodičia informovaní aj o výchovno – vzdelávacích výsledkoch žiakov, mali možnosť konzultácií s triednymi učiteľmi a výchovným poradcom.

Ing. Anna Oršuliaková