Január 2013

Konzultácie s rodičmi deviatakov

Dňa 16. 1. 2013 sa uskutočnilo stretnutie s rodičmi žiakov 9. ročníka týkajúce sa informácií k rozmiestneniu žiakov na stredné školy. Na stretnutie prišli aj hostia z viacerých stredných škôl, ktorí prezentovali možnosti a podmienky štúdia na ich školách. Rodičia boli informovaní aj o výchovno – vzdelávacích výsledkoch žiakov, mali možnosť konzultácií s učiteľmi profilových predmetov.
Ing. Anna Oršuliaková

Zimné radovánky

V piatok 18. januára využili žiaci 3. a 4. ročníka snehovú nádielku. Teplo oblečení a vyzbrojení klzákmi sa spúšťali na kopci pod školou. Najväčšiu radosť mali deti, ktoré na lopári zašli najďalej. Dobre naladení a vyštípaní od mrazu sa vrátili domov.
Balážová