Jún 2007

Deň detí

1. jún - tento deň patrí všetkým deťom, a preto sme nezabudli naň ani my - učitelia a ZRPŠ.

Pre naše deti sme pripravili dopoludnie plné hier a zábavy. Previezli sa na koníkoch, videli ukážky mladých požiarnikov, súťažili vo futbale, vybíjanej. Na záver dopoludnia si všetci pochutili nielen na výbornom guláši, ktorí navarili rodičia, ale aj na zmrzline.

Výlet do Krakova

V utorok 5.6.2007 dostali naši žiaci výnimočné riaditeľské voľno, pretože všetci učitelia a zamestnanci školy sa zúčastnili poznávacieho zájazdu do Krakova. So sprievodným slovom pani učiteľky Miháľovej sme si prezreli krásny hrad Wawel, námestie, kostoly, starú tržnicu. Poprechádzali sa starými uličkami mesta a nábrežím Visly.

Všetkým, ktorí sa podieľali na úspešnom priebehu výletu a pripravili nám nezabudnuteľné spomienky, srdečne ďakujeme.

Beseda o hygiene ústnej dutiny

8. júna medzi našich prvákov a tretiakov zavítali pracovníčky Úradu verejného zdravotníctva z Dolného Kubína. Na veľkej makete zubu učili deti správnu techniku umývania zubov, hygienu ústnej dutiny. Šiestakom zasa porozprávali o nežiadúcich účinkoch drogy a premietli krátky film na túto tému.

Koncoročný výlet 6.A triedy

Žiaci 6.A triedy mali 21. júna netradičný koncoročný výlet. Nezvyčajné pre nich bolo najmä cestovanie rýchlikom do Vrútok. V malom mestečku navštívili na mestskom úrade "Pamätnú izbu Hany Zelinovej", kostol sv. Jána Krstiteľa a osviežili sa na kúpalisku.

Slávnostné ukončenie školského roka

29. jún - kto by sa na tento deň netešil?

Posledný deň školského vyučovania začal vyhodnotením práce žiakov a učiteľov. Veľa z nich potešila odmena a povzbudzujúce slová pani riaditeľky a pána starostu. V triedach sa rozdávali vysvedčenia, ktoré mnohým urobili radosť a mnohým nie...