Február 2022

Fašiangy

Dňa 22.2.2022, v tento magický dátum sa v našej materskej škole konal fašiangový karneval. Všetky deti sa predviedli v krásnych a originálnych karnevalových maskách. Fašiangový karneval začal prezentáciou masiek. Každá maska dostala priestor, aby sa predstavila. Nasledovali rôzne tance a súťaže. Deti mali možnosť sa odfotiť so zábavnými rekvizitami. Počas celého dňa deti žiarili úsmevom a dobrou náladou. Najväčšiu radosť deti mali so stroja, ktorý vytváral bubliny. Atmosféru dotvárala aj karnevalová výzdoba, ktorá sa nachádzala v priestoroch materskej školy. Nechýbalo ani občerstvenie, za čo patrí vďaka hlavne rodičom. Tešíme sa opäť o rok!

Mgr. Nikola Habláková