Február 2018

Hurá karneval!!!

Rozhodnúť sa neviem stále,
čím chcem byť na karnevale:
Snehulienkou? Vílou? Kvietkom?
Policajtom? Kuchárom?
No alebo že by kráľom?
Neviem čo s tým karnevalom...
Už chýba len zopár dní,
tak sa rýchlo rozhodni!

V podobnom duchu sa niesol celý týždeň, v ktorom sme sa pripravovali na blížiaci sa karneval. Zdobili sa triedy, vyrábali ozdoby. Tešili sme sa na rôzne masky, v ktorých sa nám deti predstavia. Zavítali k nám krásne princezné, motýliky, víly, odvážny spidermani, policajti, vojaci aj poľovníci. Deti sa zabávali na diskotéke, tancovali, hrali sa, ale aj súťažili v troch disciplínach: na chodúľoch, triafali loptičkami do panáka, a na aute s vlečkou ťahali svojho kamaráta. Samozrejme všetci boli víťazmi, a za svoje skvelé výkony si zaslúžili sladkú odmenu. V závere karnevalu sme s deťmi navštívili Základnú školu, kde sme si zaspievali spolu so školákmi pieseň Fašiangy Turíce, školský klub, ako aj zborovňu Pani učiteliek. Vďaka patrí všetkým pani učiteľkám a rodičom, ktorí sa pričinili o vytvorenie príjemnej fašiangovej atmosféry našim deťom.

Michaela Michalková