Február 2017

Fašiangový karneval

Fašiangový karneval je v našej materskej škole už tradíciou. Aj v tomto roku rodičia, nenechali pri príprave masiek deti samé. Ukázali, že aj v nich občas drieme duša dieťaťa. Množstvo masiek v pekných karnevalových kostýmoch (pirátske, retro, zvieracie) a rozprávkových postavičiek zaplnilo v utorok 21.2.2017materskú školu. Nezabudli ani na karnevalové doplnky škrabošky, krídla, klobúky, čelenky, rukavice, zbrane. Vyše 34 malých škôlkarov sa zabávalo so svojimi učiteľkami na fašiangovom karnevale. Deti v maskách sa navzájom postupne predstavili, potom si zasúťažili a aj tancovali. Na deti sa bolo radosť pozerať, všetky masky boli krásne a originálne. Na záver všetky masky boli ocenené pexesom, syrovými korbáčikmi, sladkosťami a ovocím. Náš fašiangový karneval vyvrcholil obedom.

Bc. Marta Strapcová