Február 2016

Karneval v materskej škole

Kde bolo tam bolo, bola raz jedna škôlka, ktorá sa na jeden deň premenila na rozprávkovú krajinu, kde sa všetci veselia, zabávajú a usmievajú... Toto všetko sa udialo na karnevale dňa 5. 2. 2016 v priestoroch materskej školy. Na deti tu čakalo množstvo zábavy, súťaží, nechýbali farby, veselé piesne, ale aj sladké odmeny. Aký by to bol karneval, keby sme na ňom nenašli rôzne kostýmy a záhadné masky. Deti sa nám predstavili v podobe princezien, lesných víl, anjelov, čertíkov, pirátov či čestných rytierov. Veríme, že deti odchádzali s hlavou plnou príjemných zážitkov a veselých spomienok.

Mgr. Katarína Červeňová