Február 2014

Karneval v MŠ

Dňa 28.2.2014 sa celá škôlka zmenila na pestrofarebný kolotoč plný smiechu a radosti. Deti si s pomocou rodičov prichystali veľmi pekné a nápadité karnevalové masky, pani učiteľky zase veselú hudbu a karneval sa mohol začať. Úvod ako vždy patril prehliadke všetkých masiek. Deti bez slov, len pohybom vyjadrovali za akou maskou sa skrývajú a ostatní hádali. Boli tu zvieratká, princezné, klauni, víly, lienky ale aj kovboji a policajti. Po predstavení sa, začala skutočná zábava. Všetci tancovali, dosýta sa vyšantili, zasúťažili si za čo dostali aj sladké odmeny. Domov si odniesli veľa veselých zážitkov.
Anna Suľová