December 2011

Návšteva Mikuláša v MŠ

Mikuláš dnes ku nám letí, potešiť chce všetky deti. Pekné mikulášske básničky, piesne sa ozývali v našej MŠ počas návštevy sv. Mikuláša. Všetky dobré deti Mikuláš so svojimi pomocníkmi - anjelmi štedro odmenil balíčkom sladkostí a novými hračkami. Mikuláš sa s deťmi rozlúčil s prísľubom, že o rok príde zas.

Vianočná besiedka

Keď začnú poletovať prvé snehové vločky, blížia sa Vianoce. Vtedy v našej materskej škole vrcholia prípravy na vianočnú besiedku, na ktorú boli pozvaní rodičia i starí rodičia škôlkárov .Aj tento rok úžasnú vianočnú atmosféru deti naplnili spevmi, tancami a koledami. Každá padajúca snehová vločka umocnila hlbšie prežívanie udalostí z Betlehema a viedla k srdečnému prianiu zdravia,sťastia, pokoja a lásky v roku 2012 pre všetky naše rodiny.