Január 2012

Preteky na klzákoch

Dňa: 13.01.2012 bola Perinbabka veľmi štedrá na sneh, naozaj nám snežilo ako v rozprávke a my sme sa boli kĺzať na kopci Pod skalkou. Zasnežení ako snehuliaci, ale veselí sme sa vrátili do MŠ, kde boli všetci pretekári odmenení medailami a sladkosťou.

Návšteva prvákov v MŠ

Dňa: 26.01.2012 nás navštívili deti 1. ročníka ZŠ. Deti predškolského veku nabrali odvahu a smelo im každý individuálne zaspieval alebo zarecitoval a tak si otestovali svoje schopnosti, ktoré využjú na zápise do 1. roč.

P. uč. pripravila prekvapenie pre všetky deti vo forme vláčika plného skladačiek, lega a chevy z ktorých skladali rôzne predmety, ktoré si uložili na výstavku. Na záver sme ešte zablahoželali Miškovi k 7. narodeninám.