Apríl 2011

Zdravé a pekné zuby

Dobré rady pani Kratochvílovej pri čistení detského chrupu: -čistite si zuby pravidelne po jedle, používajte správne zubné kefky a vhodné zubné pasty, venujte pozornosť zdravej výžive, pravidelne navštevujte zubného lekára a budete mať zdravé zuby.

Koncert s dopravnou tematikou

Spolu s deťmi so ZŠ ročníkov 1 – 4 sme sa zúčastnili výchovného koncertu s dopravnou tematikou: „ DOPRAVA, DOĽAVA“, kde formou piesní improvizovali rôzne dopravné situácie napríklad piesňou Zebra.

Apríl – mesiac lesov

Celý mesiac sme u detí prehlbovali myšlienku:“ MILUJ LES – ON TI NAPLNÍ SRDCE I ROZUM CITOM LÁSKY K NEMU“. Tému sme rozvíjali spolu s pani Šinálovou, ktorá deťom rozprávala o vŕbe a ukázala na možnosti využitia vŕbového prútia /pletenie korbáčov.../