November 2010

Návšteva bábkoherečky

Aj tento školský rok nás svojou návštevou potešila p. Jarmila Gemerská – bábkoherečka, ktorá nám zahrala rozprávku: „Pamodaj šťastia lavička. Bábkového predstavenia sa v našej MŠ zúčastnili aj deti z MŠ Krivá, Sedliacka Dubová a Horná Lehota.

Návšteva žiakov 1. Triedy

Dňa: 24.11.2010 sme navštívili žiakov 1. Triedy.

Deti MŠ si vyskúšali ako sa sedí v školskej lavici, boli vyvolávaní k tabuli kde spolu zo žiakmi písali na tabuľu. Spoločne sme si zaspievali a zarecitovali. Na záver p. uč .zo ZŠ odmenila deti MŠ medailou a sladkým medovníčkom za odvahu a šikovnosť.

Predvádzacia akcia Agrodružstva

Deti MŠ boli pozvané a zúčastnila sa predvádzacej akcie: „SOME“, ktoré organizovalo Agrodružstvo Dlhá nad Oravou, videli sme najnovšie typy traktorov, lesných strojov a rôznych pracovných mechanizmov.