Máj 2011

Deň matiek

Dňa: 6.5.2011 sme v MŠ privítali naše milé mamičky, s ktorými sme oslávili DEŇ MATIEK. Pripravili sme pre ne pásmo básní, piesní a tančekov. Nakoniec všetky deti odovzdali svojim mamičkám darček. Odmenou pre všetky deti bol úsmev od najdrahšej mamičky.

Koncert ZUŠ – Nižná

V kultúrnom dome žiaci ZUŠ Nižná ukázali našim škôlkarom svoje zručnosti v hre na akordeóne, na klavír, gitare a flaute. Najväčší úspech a potlesk získali nastávajúci hudobníci v husľovom prednese ľudových a moderných piesní.

Vážme si vodu

Rozprávkou: „BOLO RAZ JEDNO KRÁSNE JAZERO“ sa deti oboznámili s významom a vzácnosťou vody pre človeka a pre život na Zemi. Tematickou vychádzkou ku CHALÚPKE sme deťom názorne ukázali a vysvetlili potrebu ochrany životného prostredia, aby sa neznečisťovali rieky, potoky a jazerá.

Vážme si, že máme dostatok kvalitnej pitnej vody.